KARIÉRA

V současné době hledáme nové kolegy/kolegyně na tyto pozice:

Aktuální volné pozice

Programátor PLC

Náplň práce

  • Identifikace a dekompozice požadavků zákazníka.
  • Programování softwarových aplikací podle programovacích standardů pro Programovatelné logické automaty (PLC).
  • Uvádění softwaru a hardwaru do provozu a následná údržba.
  • Zprovoznění u zákazníka.
  • Testování výrobních zařízení.
  • Technická a servisní podpora u dodaných strojů.
  • Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru.
  • Příprava podkladů pro návody k obsluze.
  • Poradenská činnost a komunikace se zákazníkem (i v jiném jazyce).
  • Administrativní činnosti spojené s prací.

Požadujeme

  • praxi v oboru
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • odpovědný přístup
  • schopnost týmové spolupráce
  • flexibilita
  • Aj či Nj

Nabízíme

  • tým pozitivních lidí
  • výborné finanční podmínky
  • pracovní notebook
  • různé bonusy

Montážní dělník strojů a zařízení

Náplň práce

  • Zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění zadaného  technologického postupu
  • Rozměřovávání a orýsovávání materiálů
  • Ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním,
  • Sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním a vystružováním, řezání závitů
  • Strojní obrábění součástí soustružením, frézováním, broušením apod.
  • Sestavování částí strojů a strojních zařízení spojováním šrouby, nýty, pájením a svařováním
  • Sestavování výrobních, energetických a dopravních a dalších strojů včetně programově řízených strojů, linek a zařízení
  • Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • Ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, strojů, zařízení a dalších pomůcek.

Požadujeme

  • Vzdělání střední odborné s maturitou (technický směr výhodou)
  • Technické znalosti strojního zaměření (čtení výkresů, znalost postupů montáže, strojírenské myšlení)
  • Manuální zručnost, samostatnost
  • Spolehlivost, pečlivost a flexibilitu
  • Zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • Uživatelská znalost práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Řidičský průkaz VZV výhodou

Nabízíme

  • Ppráci na zajímavých projektech
  • Naše zkušenosti
  • Férové finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv
  • Pružná pracovní doba

Operátor CNC stroje

Náplň práce

  • Obsluha CNC stroje
  • Vkládání součástek do obráběcího stroje
  • Měření, kontrola kvality, výměna nástrojů
  • Určení  vhodných parametrů řezu, sestavení nástroje a materiálu

Požadujeme

  • Praxe s obsluhou CNC nebo na obdobné pozici
  • Práce s měřidly
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Uživatelská znalost PC
  • Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme

Vyplňte prosím Vaše údaje, obratem Vás budeme kontaktovat.

 +420 774 865 302

  info@heltech.cz

  V Horkách 233/8, Liberec

  IČ: 04452348